İletişim Bilgileri

bilgi@mutkur.com

Elbeyli Mahallesi Elbeyli Sokak No:130
Mut/Mersin
Türkiye

Biz Kimiz?

Doğal yaşama, şekersiz ve katkısız ürünlere fazlasıyla yöneldiğimiz bugünlerde kuru meyve ve sebze tüketmek hayatımızın önemli bir parçası olmaktadır. Torosların eteğinde, akdeniz ve iç anadolu’yu birbirine bağlayan, mikroklima iklimiyle her türlü meyve ve sebze yetişen verimli topraklara sahip Mut ilçemizin ve çevre illerin ürünlerini işlemek üzere tesisimizi kurduk.

Üretim anlayışımız tarladan sofraya gıda güvenliğini sağlarken fabrika içi ve dışı dezenfeksiyona çok önem veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız için iş sağlığı ve güvenliğini ciddi bir şekilde sürdürüyoruz. Çevre dostu bir fabrika olduğumuzu şöyle anlatabiliriz; tehlikeli ve tehlikesiz olarak sınıflandırılmış ambalaj atıklarımızı ve atık yağ ve pillerimizi lisanslı firmalara teslim ediyor, baca emisyon ölçümlerini yaptırıp kontrolleri sağlıyoruz.

2500 metrekare kapalı alanı olan tesisimizde son teknoloji makine parkurumuzla, meyve ve sebzeler mal kabul, yıkama, kalibreleme, dilimleme işlemlerinden geçerek kurumak üzere fırınlarımıza girmektedir.

Yaşadığımız coğrafyaya değer katmayı önemsiyoruz, hedefimiz Senesens ve Flavorco bayraklarını Türkiye’de ve dünyada daha fazla yerde dalgalandırmak.